Profesjonalna pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania powypadkowego

Według obowiązujących przepisów w naszym kraju, właściwie każdy z nas ma prawo ubiegać się o należne odszkodowanie, jeżeli już ulegniemy w wypadku samochodowym z nie naszej winy. Niestety firmy ubezpieczeniowe nie są chętne do wypłacania należnych odszkodowań lub bardzo zaniżają stawkę. Odszkodowanie ma całkiem pokryć koszty leczenia oraz dodatkowo straty moralne powiązane z długim okresem rekonwalescencji.

O ile zakład ubezpieczeń zaoferował wam de fakto śmieszną stawkę, to warto udać się do adwokata. Odszkodowania powypadkowe nie mogą być niskie, niemniej jednak niestety wywalczenie należnej sumy będzie możliwe tylko przy współpracy z doświadczonym adwokatem. W innym razie nie uda wam się wygrać z armią profesjonalnych prawników zatrudnianych przez drugą stronę.
Odszkodowania powypadkowe powinny głównie pokrywać zupełnie koszty leczenia, niemniej jednak także wynagrodzić czas poświęcony na powrót do zdrowia. W tym czasie mogliście wszakże codziennie chodzić do pracy, wyjechać na romantyczne wakacje lub wziąć ślub. Dla osoby poszkodowanej należą się zatem środki finansowe za poniesione straty moralne związane z długim okresem powrotu do zdrowia. Środki finansowe te są wypłacane nie przez fizyczną osobą, sprawcę wypadku, ale przez zakład ubezpieczeń. Nie musicie więc obawiać się, że przez was dojdzie do bankructwa albo rozpadu rodziny drugiej strony. Co najwyżej przestanie on całkowicie poruszać się samochodem osobowym, jeżeli nowa składka ubezpieczenia samochodu osobowego od odpowiedzialności cywilnej będzie dla niego za wysoka.

Zobacz więcej: odszkodowania powypadkowe olsztyn.

About

Categories: Bez kategorii |
[TOP]