Jakie zwierzę do domu

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów. Zwierzęta potrafią być naszymi wrogami, niemniej jednak mogą być też naszymi najlepszymi dobrymi przyjaciółmi. Tutaj wszystko uzależniony jest od tego, o jakie zwierzę chodzi.

Psy umieją być najlepszymi znajomymi człowieka i każdy pies potrafi się wychować w taki sposób, że będziemy z niego zadowoleni.
Z kolei koty umieją chodzę swoimi ścieżkami i za kotami tak de facto przenigdy nie nadąży my. Kot jest zwierzęciem samotnym. Jest to zwierze, które poprawnie przenigdy nie daje nam pewności, że przy nas zostanie. Będzie z nami, dopóki będzie tego chciał, by przestanie tego chcieć, może zawsze od nas uciec. Nawet gdy zagwarantujemy mu niezwykle wygodne legowiska i rewelacyjne jedzenie, to kot może postanowić, że zrezygnuje z przyjaźni z nami i może po prostu zniknąć. Tymczasem z psami jest przeciwnie. Psy są po prostu bardzo, niemniej jednak to bardzo wierne i one zwyczajnie nie rezygnują z kontaktu z człowiekiem, bo przy człowieku mają zapewnione dobre warunki. O ile zatem zależy ci na tym, by posiadać możliwość posiadania zwierzaka, który będzie ci wierny, to całkiem dobrze wybrać psa. Koty możesz natomiast wybrać wówczas, gdy potrzebujesz zwierzaka mniej wymagającego. Koty zwyczajnie chodzą własnymi ścieżkami nie należy ich na przykład wyprowadzać na spacery, a z psem jest inaczej. Psy mają w szczególności trudno w blokach. Psa można trzymać. W blokach nie ma miejsca na psa, bo on tam zwyczajnie nie może się należycie wybiegać. Tymczasem w przypadku kotów nie ma tego kłopotu, bo koty same zajmują sobie czas i same się o siebie troszczą.

Sprawdź również informacje na stronie: koty

About

Categories: Bez kategorii |
[TOP]