Fotokryształy – ceny

Do niedawna grawerowanie było usługą, którą najczęściej kojarzono z biżuterią. To w punktach, gdzie sprzedawano obrączki czy pierścionki, proponowano klientom grawerowanie pamiątkowych napisów.

Z grawerunkami ludzie mieli do czynienia w przypadku płyt pamiątkowych. Najczęściej więc było to grawerowanie w metalu. Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem cieszy się również grawerowanie w szkle. Osoby, które zajmują się tego rodzaju działalnością, proponują swoim klientom nie jedynie fotokryształy. Osoby, zajmujące się grawerowaniem w szkle przyjmują również zlecenia, których przedmiotem są na przykład grawerunki w szybach wystawowych. Takie spotkać można coraz częściej.
Grawerzy w szkle posiadają w swojej ofercie też wszelakiego rodzaju statuetki szklane lub kryształowe. Takie zazwyczaj traktuje się jako pamiątki. Zdjęcia w szkle zamawiane są na rocznice ślubu i inne okazje. Szklane statuetki są również nagrodami w wielu zawodach sportowych czy konkursach o różnym charakterze. Statuetki takie wyglądają bardzo elegancka. Wykonane są z dobrej jakości szkła. Na każdej z nich zazwyczaj znajduje się pamiątkowy napis (zobacz także – Pamiątka pierwszej komunii świętej). Ten za każdym razem jest grawerowany, dzięki czemu jego trwałość jest sporo większa, niż gdyby na przykład był on naniesiony przy użyciu jakiejś farby. Takie statuetki i fotokryształy 3D nie są tanie. Im większy jest ichniejszym rozmiar i im bardziej skomplikowany jest grawerunek, tym koszt jest większy. Natomiast takie pamiątki czy nagrody wyglądają bardzo dobrze, dlatego zainteresowanie nimi nieustannie wzrasta. Zdarza się, że statuetki takie i kryształy są wyrazem podziękowania.

Sprawdź również informacje na stronie: Zdjęcia 3D w szkle.

About

Categories: Bez kategorii |
[TOP]