Dodatek na ślub – biały dywan

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej zakochanej pary. Do tego dnia robimy się przez długi czas, uwzględniając każdy detal. Oprawa ślubu jest  bajecznie na prawdę ważna, ponieważ pozwala na zyskanie wyjątkowej, uroczystej atmosfery.

Młode Pary przywiązują dużą wagę nie tylko do własnego wyglądu, ale też do wyglądu otoczenia. Ogromne znaczenie posiada klimat, jaki uda się zdobyć w kościele. W bardzo wielu sytuacjach wybieramy kościół parafii jednego z przyszłych małżonków, niemniej jednak Narzeczeni czasami decydują się na wyszukanie klimatycznego, małego kościółka w malowniczej miejscowości, albo okazałej, bogato zdobionej bazyliki. Niezależnie od rodzaju wybranej świątyni, powinno się ją oprócz tego udekorować. Poza dekoracji w formie kwiatów, polecam zadbać o biały dywan ślubny, który nada dostojności chwili przemarszu Narzeczonych do ołtarza.

Dywan na ślub ma nie tylko miłe dla oka znaczenie, pełni także dodatkową funkcję ochronną dla białej sukni Pani Młodej. Kościoły posiadają zwykle kamienną posadzkę, po której codziennie przechodzi wielu ludzi. Ułożenie dywanu na drodze, którą w kościele pokonuje Młoda Pani, umożliwi uniknąć zabrudzeń w dolnych partiach sukni , a ponadto na trenie.

Biały dywan z kolei to doskonałe rozwiązanie na ślub w plenerze. Pomoże podkreślić uroczysty charakter wydarzenia , a oprócz tego pięknie będzie współgrał z wizerunkiem Młodej Pary. Będzie także świetnym rekwizytem, który rozjaśni wizualnie zbyt ciemny kościół.

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu, dlatego należy zadbać dosłownie o najdrobniejsze detale. Później ma możliwość nie będziemy o Tobie pamiętać, ale oprawa wizualna posiada także niebagatelne znaczenie dla obrazów, utrwalonych na ślubnej fotografii, czy filmie z uroczystości.

About

Categories: Bez kategorii |
[TOP]